نتایج آزمون سراسری کاشف

نتایج آزمون سراسری کاشف
نتایج دقیق وتحلیل آزمون سراسری پایش ویژگی‌های کارآفرینانه کاشف با شرکت بیش از دو میلیون دانش‌آموز اعلام گردید .

طرح ملی کآشف نتايج تحليلي آزمون سراسری پايش ویژگی‌های کارآفرینانه برای دانش آموزان مقطع متوسطه اول سراسر كشور را در روز شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ اعلام شد.

 

رضا زعفریان، مدير طرح ملي كآشف با اشاره به همراهي وزارت آموزش و پرورش، سازمان دانش‌آموزي، دانشگاه تهران و موسسه کار و تامین اجتماعی گفت: آزمون سراسری پايش ويژگي‌هاي کارآفرینانه كآشف پس از ۴ سال مطالعه پژوهشي کارشناسان و متخصصان دانشگاهي سرانجام در ۱۹ ام ارديبهشت ماه سال جاري در سطح تمامي مدارس كشور با مشاركت سازمان دانش‌آموزي وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

این عضو هیئت علمی دانشگاه تهران افزود: این آزمون بر اساس مطالعه ویژگی‌ها و شایستگی‌های فردی که منجر به کارآفرین شدن افراد می‌شود طراحی شده است و کمک می‌کند تا شرکت‌کنندگان در آزمون به صورت هدفمند مورد آموزش و همچنین پرورش قرار گیرند. به گفته وی، این آزمون به دانش‌آموزان و والدین آنها این امکان را می‌دهد که آگاهی بیشتری از توانمندی‌های کارآفرینانه فرزندانشان پیدا کنند و برای بهبود نقاط ضعف آنها برنامه‌ریزی کنند.

آزمون طرح ملي كآشف به بررسي هفت ويژگي اساسي كارآفريني شامل استقلال طلبي، منبع كنترل دروني، انگيزه پيشرفت، پشتكار، ريسك‌پذيري، كنجكاوي و خلاقيت پرداخته و براساس اين ويژگي‌ها شايستگي‌هاي كارآفرينانه افراد را بررسي مي‌كند.

بنابر این گزارش، به ازاي هر يك دانش‌آموزان يك كارنامه ۱۴ صفحه‌اي بر روي سايت كآشف به نشاني Kaashef.ir بارگذاري شده‌است. دانش‌آموزان با وارد كردن شماره دانش‌آموزي خود به عنوان شناسه كآشف و شماره كد ملي به عنوان رمز ورود، مي‌توانند وارد سامانه كآشف شده و كارنامه خود را مشاهده كنند.

2 دیدگاه در“نتایج آزمون سراسری کاشف

  • ۱۳۹۴-۰۹-۰۵ در۱۱:۰۴
   پیوند یکتا

   کی نیومده محمدرضا ؟‌‌‌ 😀

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *