به زودی : راه اندازی فروشگاه DVD های کنکور سراسری

فروشگاه اینترنتی DVD های کنکور موسسه بهاردانش از تاریخ ۹۴/۰۹/۰۹ به صورت رسمی با قرار دادن محصولات به صورت توضیحات کامل + توضیحات مربوط به محصولات ٬ نمونه نمایشی ویدئو های آموزشی راه اندازی خواهد شد . و لذا امکان خرید برای شما عزیزان و داوطلبان کنکور سراسری۹۵ مهیا خواهد شد .

dvd های آموزشی کنکورسراسری

dvd های آموزشی کنکورسراسری

مزایای DVD های آموزشی کنکور چیست ؟!

از مهمترین مزایای این مجموعه دی وی دی ها میتوان به هزینه ی بسیار پایین آن نسبت به کلاسهای کنکور٬ هزینه اساتید ٬ هزینه ی رفت و آمد و …. دانست . شما به راحتی میتوانید این ‌DVD  ها را در منزل و محیطی آرام و آرامش بخش در هر دستگاهی که میخواهید پخش کنید و با اساتید برتر تهران همراه باشید .

اساتید موسسه ی بهار دانش جزو برترین اساتید تهران هستند ٬ بر همین اساس نیاز شما از خیلی مسائل دیگر برطرف میشود و کاملترین مجموعه را میتوانید داشته باشید.

 

روش ارسال DVD ها چگونه خواهد بود ؟!

دی وی دی ها با بسته بندی مهر شده ی ارجینال موسسه بهاردانش به صورت بسته های پستی به شهرستان ها و در در تهران به صورت ارسال با پیک خواهد بود ٬.

 

کیفیت محصولات چقدر است ؟!

موسسه بهاردانش از سال ۹۰ در تلویزیون جمهوری اسلامی ایران برنامه هایی را اجرا کرده است ٬ لذا شما میتوانید همین برنامه ها را با نام موسسه بهار دانش و اسم تجاری کنکور۱۰۰ مشاهده کنید .

موسسه ای با این امکانات در فضای صداوسیما مطمئنا بهترین کیفیت را برای شما تهیه دیده است . اصلا نگران این موضوع نباشید !

برنامه ی آموزش فیزیک کنکور شبکه آموزش

برنامه ی آموزش فیزیک کنکور شبکه آموزش

 

کیفیت تدریس در این DVD ها چطور ؟!‌

این محصولات با توجه به بهترین بخش های آموزشی اساتید ثبت و ضبط گردیده و مربوط به سال ۹۴ میباشد ٬ لذا آخرین برورزرسانی ها نیز انجام شده است ٬ اساتید از خبره ترین استادهای شهر تهران هستند ٬ در بخش محصولات موسسه بهار دانش میتوانید این امر را پیگیری کنید !

 

 

6 دیدگاه در“به زودی : راه اندازی فروشگاه DVD های کنکور سراسری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *