برای دریافت ٪۷۰ از سوالات کنکور با این شماره تماس بگیرید!

اگر ۷۰٪ از سوالات کنکورسراسری امسال را می‌خواهید با ما تماس بگیرید ٬ فلان تومن پول به حساب ما بریزید و ۲ ماه بعد سوالات را دریافت کنید !

یکی نیست بگه آخه چرا ۲ ماه بعد ؟!‌ اگه شما سوالارو داری همین الان بده بهمون دیگه ! میلیونها تومن از مردم ساده پول میگیرن که به حساب خودشون سوالات کنکور۹۶ رو بهشون بفروشن ! جالبه که میدن بهشون سوال ٬ ولی چه سوالی ؟! سوالای ۴ سال پیش رو ترکیب میکنن و به عنوان کنکور مثلا ۹۶ به بچه های مردم میلیونی میفروشن و بعد …. ! حواستون باشه داوطلبای عزیز که ازین حیث مسائل کلاه سرتون نره !!! با کنکور۱۰۰ همراه باشید تا با هم به ادامه ی این ماجرا بپردازیم :

با آغاز ثبت نام کنکور سراسری ۹۶ برخی سودجویان به تبلیغاتی رو می آورند که اگر به حساب انها پول واریز شود، می توانند به سوالات کنکور دسترسی داشته باشند.

ثبت نام کنکور سراسری سال ۹۶ از روز سه شنبه ۱۹ بهمن ماه آغاز می شود.

هرساله در زمان آغاز ثبت نام کنکور سراسری ، حجم بسیار بالایی از تبلیغات به آموزشگاه ها اختصاص می یابد.

در این تبلیغات هر کسی ادعایی دارد که منابع دسته اول آزمون ها را در اختیار داوطلبان قرار می دهد. اما با گذشت زمان تبلیغات بنرها و کاغذ های خیابانی جای خود را به تبلیغات پیامکی داده است .تبلیغاتی با این محتوا که برای دریافت ۷۰ درصد از سوالات کنکور با این شماره تماس بگیرید.

برخی داوطلبان کنکور هم بی خبر از همه جا و یا تحت تاثیر دوستان به این مراکز مراجعه می کنند.همچنین بعضی از خانواده ها تصور می کنند با پرداخت هزینه های بیشتر می توانند فرزند خود را به بهترین دانشگاه ها بفرستند.

یکی از دوطلبان کنکور سال گذشته در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه میزان می گوید:پارسال به یکی از همین پیامک ها اعتماد کردم و با ثبت نام در موسسه پول زیادی هم پرداخت شد اما در نتیجه فایده ای برایم نداشت و خبری از سوالات کنکور هم نبود.

اما موضوع قابل توجه در این بخش، اعتماد بیش از حد خانواده و دانش آموزان به این تبلیغات است که باید با توجه به توصیه های مسئولان در این چند سال اخیر دیگر گول آن ها را نخوریم.

یک دیدگاه در “برای دریافت ٪۷۰ از سوالات کنکور با این شماره تماس بگیرید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *