درباره موسسه بهار دانش

photo_2015-11-14_16-43-19
مؤسسه آموزشی فرهنگی بهار دانش (با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) و مدیریت دکتر مرتضی فیروزیان از ابتدای سال تحصیلی ۹۲-۹۱ با تولید و پخش برنامه های آموزشی بهار دانش در شبکه های سیمای جمهوری اسلامی ایران،فعالیت خود را در سطح گسترده و ملی، در سراسر کشور آغاز کرد.

پیش از آن و به مدت ۵ سال این گروه در سطح کشور ، مشغول به ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای ویژه داوطلبان آزمون سراسری بود که نتایج بسـیار درخشـانی را به دنبـال داشـت.

برنامه مشاوره در شبکه آموزش بهمراه دکتر مرتضی فیروزیان

برنامه مشاوره در شبکه آموزش بهمراه دکتر مرتضی فیروزیان

همیـن موفقیـت باعث شـد تا فعالیـت های آموزشی و مشاوره ای این گروه که تعدادی از دبیران، کارشناسان و مشاوران با تجربه و ممتاز کشور، آن را تشکیل می دادند در رسانه ملی و در سطح کشور و با همکاری بخش های مختلف دیگر گسترش یابد که متناسب با نیاز آن زمان در امر ارائه خدمات آموزشی بتواند گامی در راستای گسترش عادلانه خدمات کمک آموزشی در سراسر کشور باشد. اکنون پس از سالها فعالیت آموزشی در سطح کشور، سرفصل های ذیل را در کارنامه این گروه می بینیم:

تولید محتوای آموزشی و تستی کلیه دروس مقطع دبیرستان با بالاترین کیفیت حاضر در کشور جهت فروش و ارائه به دانش آموزان دبیرستای و کنکوری سراسر کشور در ۶۰ عنوان بصورت DVD ( لوح فشرده) + جزوات فوق حرفه ای
تولید و پخش ۱۰۶ برنامه آموزشی در تابستان ۱۳۹۲ و اسفند ۱۳۹۳ ویژه دبیرستانی ها و داوطلبان آزمون های سراسری به نام بهار دانش و کنکور۱۰۰ از شبکه باران جمهوری اسلامی ایران، با هدف ارائه کلاس کنکور رایگان با کیفیت بسیار بالا و حضور اساتید ممتاز به خصوص در مناطق محروم و کم برخوردار با هدف توسعه عدالت اجتماعی در امر آموزش.
تولید و پخش ۳۰ برنامه آموزشی و مشاوره ای ویژه دبیرستانی ها و داوطلبان آزمون های سراسری به نام بهار دانش در سال ۹۳ از شبکه ملی آموزش سیمای جمهوری اسلامی ایران با هدف توسعه خدمات آموزشی و مشاوره ای در سطح کل کشور با حضور اسـاتید، مشـاوران برگزیده کشور
پخش ۲ برنامه آموزشی در اردیبهشت ۱۳۹۴ ویژه دبیرستانی ها و داوطلبان آزمون های سراسری به نام بهار دانش و کنکور۱۰۰ از شبکه طبرستان جمهوری اسلامی ایران، با هدف ارائه کلاس کنکور رایگان با کیفیت بسیار بالا و حضوراساتید ممتاز به خصوص در مناطق محروم و کم برخوردار با هدف توسعه عدالت اجتماعی در امر آموزش.

 

همایش رتبه های برتر کنکور با حضور علی ضیاء مجری صدا و سیما در سالن همایشات صداوسیما

در این همایش به رتبه های برتر دانش آموزانی که از DVD های آموزشی موسسه بهار دانش استفاده کرده بودند هدایای نفیسی اهدا شد و از خانواده های این عزیزان نیز تقدیر و تشکر به عمل آمد . ( شما نیز امسال میتوانید در این همایش شرکت کنید ! )