دانلود رایگان برنامه کانون قلم چی ۹۵ (تمام رشته ها)

یکی از راه های پیشرفت سریع در درس و مراحل تحصیلی داشتن یک برنامه ی راهبردی است ٬ برنامه ای که میتواند شما را طبق برنامه ی خود پیش ببرد ٬ پیشنهاد ما به شما برنامه ی راهبردی قلم چی است . که میتوانید به صورت رایگان از [ کنکور ۱۰۰ ] دانلود کنید و بهترین استفاده را ببرید .

برنامه راهبردی قلم چی تمام رشته ها و تمام مقاطع تحصیلی برای دانلود قرار داده شده است. کسانی که قصد شرکت در آزمون های قلم چی را ندارند نیز می توانند از این برنامه استاندارد سازی شده برای چینش برنامه های خود استفاده کنند.

** یک توصیه: اگر تا بحال برنامه نریخته اید هیچ جای نگرانی نیست! همین حالا برنامه ی راهبردی قلم چی را دانلود کنید. از آنجا که این برنامه حاصل سالها تجربه متخصصین برنامه ریزی ست می توانید به استاندارد بودن آن اعتماد کنید. سپس مطابق با این برنامه، برای خود برنامه بریزید. انشاالله موفق و پیروز باشید

دانلود رایگان برنامه کانون قلم چی ۹۵ (تمام رشته ها)

برنامه سال تحصیلی ۹۴-۹۵ (مهرماه تا کنکور ۹۵)

enlightenedدانلود برنامه راهبردی قلم چی چهارم تجربی ۹۵-۹۴      enlightenedدانلود برنامه راهبردی قلم چی چهارم ریاضی ۹۵-۹۴

enlightenedدانلود برنامه راهبردی قلم چی چهارم انسانی ۹۵-۹۴    enlightenedدانلود برنامه راهبردی رشته هنر ۹۵-۹۴ (+تابستان)

 

برای دانلود برنامه راهبردی سایر مقاطع تحصیلی (سوم، دوم، اول و..) و برنامه کنکور زبان اختصاصی اینجا کلیک کنید

برنامه راهبردی آزمون های سازمان سنجش:

دانلود برنامه راهبردی ۹۵-۹۴ رشته تجربی سازمان سنجش

دانلود برنامه راهبردی رشته ریاضی سازمان سنجش

دانلود برنامه راهبردی رشته انسانی سازمان سنجش

 

این فایل ها و گردآوری با رضایت کامل صاحب نشر ( موسسه آموزشی ٬ کانون فرهنگی قلم چی ) انتشار یافته است . انتشار آن در سایت و یا وبلاگ دیگری فقط با ذکر نام کنکور۱۰۰ بهمراه لینک مجاز میباشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *