معرفی دانشگاه علوم انتظامی ناجا ( دانشکده افسری )

دانشکده افسری ( دانشگاه افسری ارتش ) یکی دیگر از نام های این دانشگاه مهم جمهوری اسلامی ایران میباشد . دانشگاه علوم انتظامی ناجا ( نیروی ارتش جمهوری اسلامی ایران ) دانشگاه تخصصی افسران جمهوری اسلامی و برای رشد و پرورش نیروهای اجرایی و … سرزمین ایران اسلامی میباشد .

 دانشگاه علوم انتظامی ناجا یکی از مهم‌ترین واحدهای نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، جهت جذب و به‌کارگیری جوانان شایسته و تربیت و آموزش آنان به شمار می‌آید.

این دانشگاه با هدف تربیت و تعلیم افسران با ایمان، شجاع، آگاه و توانا در راستای اجرای مأموریت‌ها و وظایف متنوع و دشواری که از سوی قانون‌گذار بر عهده‌ی نیروی انتظامی نهاده شده است، دارای جایگاهی ممتاز بوده و از سابقه و قدمت طولانی در نظام دانشگاهی کشور برخوردار است. دانشگاه علوم انتظامی از زمان تأسیس تاکنون، همگام با تحولاتی که در دوره‌های مختلف تاریخی، جامعه و پلیس ایران با آن روبه‌رو بوده دگرگونی‌ها و فراز و نشیب ‌هایی را برای رسیدن به نقطه‌ی مطلوب شاهد بوده است. این دانشگاه در سال ۱۳۲۳ هجری خورشیدی با عنوان «آموزشگاه عالی شهربانی» رشماً فعالیت خود را آغاز نمود. مدت زمان تحصیلی آموزشگاه عالی شهربانی- که در واقع نخستین نام این دانشگاه محسوب می‌شود- دو سال بوده و هدف از تشکیل آن پروزش افسرانی بوده است که به وجه احسن بتوانند از عهده‌ی انجام وظایف مربوط به شهربانی برآیند. آموزشگاه عالی شهربانی از دی‌ماه ۱۳۳۸ به «دانشکده‌ی افسری شهربانی» تغییر نام یافت و طول مدت تحصیلی آن به سه سال افزایش پیدا کرد. پس از تصویب و ابلاغ قانون دانشکده‌ی افسری شهربانی، نظر به اهمیت آموزش‌های ضمن خدمت، مقرر گردید دانشکده ضمن خدمت مشتمل بر دوره‌های نهایی، عالیو تخصصی دایر گردد. چون به هر یک از این دوره‌ها در مؤسسات فرهنگی مشابه «دانشکده» اطلاق می‌گردید، مستند به اجازه‌نامه‌ی وزارت کشور و موافقت شورای عالی فرهنگ، نام دانشکده‌ی افسری شهربانی در همین سال به دانشگاه پلیس تبدیل گردید.

به دنبال طرح ادغام شهربانی، ژاندارمری، کمیته‌ی انقلاب اسلامی و پلیس قضایی، دانشگاه پلیس نیز به «دانشگاه علوم انتظامی» با سازمان و ساختاری جدید تغییر یافت و در واخر سال ۱۳۷۹ نظام نوین دانشگاه، با هویت دانشگاهی علمی و تخصصی با ۹ دانشکده‌ی تخصصی و مرکز آموزشی تدوین گردید.

عناوین واحدهای دانشگاه اعم از دانشکده‌های تخحصصی و واحدهای ستادی به شرح زیر است:

۱- دانشکده‌س پلیس اداری و فنی (مالی، آماد، عمران، مخابرات، اداری)

۲- دانشکده‌ی پلیس انتظامی

۳- دانشکده‌ی پلیس امنیتی

۴- دانشکده‌ی پلیس مرزی

۵- دانشکده‌ی پلیس راهنمایی و رانندگی (راهور)

۶- دانشکده‌ی پلیس جنایی

۷- دانشکده‌ی فرماندهی و ستاد

۸- مجتمع آموزش عالی کوثر

در نظام جدید آموزشی تعداد ۱۵ رشته با ۲۶ گرایش مختلف در مقاطع دانشگاه منطبق با نیازهای تخصصی ناجا طراحی گردیده است.

شیوه‌ی پذیرش دانشجو

جوانانی که علاقه‌مند به تحصیل و راه‌یابی به دانشگاه علوم انتظامی هستند از طریق شرکت در آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌های کشور با انتخاب دانشگاه و رشته‌ی مورد‌نظر و کسب نمره و رتبه‌ی قبولی مورد نیاز پذیرفته می‌شوند. داوطلبان علاوه بر کسب رتبه‌ی قبولی و دارا بودن شرایط عمومی استخدام در ایران، باید دارای شرایط اختصاصی باشند که از آن جمله می‌توان به دارا بودن علاقه و انگیزه‌ی لازم، سلامتی کامل جسمی و روانی و شرایط سنی اشاره کرد. تحصیل در این دانشگاه در دو مقزع کاردانی و کارشناسی بوده و در چند ترم اول به صورت شبانه‌روزی است و دانشجویان از امکانات و مزایای خاص تسهیلاتی و رفاهی چون پرداخت حقوق ماهیناه، پرداخت وام، تجهیزات ورزشی، سفرهای سیاحتی و زیارتی و اعطای بورس تحصیلی و امکان ادامه‌ی تحصیل برای مقاطع کارشناسی ارشد و در آینده‌ای نزدیک، دکتری برخوردار می‌شوند.

در سال‌هاي اخير، علاوه بر شيوه‌ی جذب دانشجو از طريق ياد شده، تعداد زيادي از جوانان و دانش‌آموختگان ساير دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالي كشور در مقاطع مختلف تحصيلي، پس از انجام مراحل قانوني جذب دانشگاه مي‌شوند و در مراكز آموزش عالي نصر به فراگيري آموزش‌هاي لازم در دوره‌هاي پيش‌بيني شده مشغول مي‌شوند. تعدادي از اين افراد پس از گذراندن يك دوره‌ی عمومي انتظامي كوتاه‌مدت در خدمت پليس كشور قرار مي‌گيرند و تعدادي ديگر پس از اتمام آموزش اوليه‌ی عمومي، جهت تكميل آموزش‌هاي تخصصي به ساير دانشكده‌هاي دانشگاه اعزام مي‌شوند و به تناسب رشته‌ی پذيرفته شده، دوره‌ی آموزشي را تا رسيدن به سطح يك افسر كارآمد پليس ادامه مي‌دهند.

پليس زن در ارتش

پس از انقلاب اسلامي عرصه براي حضور و نقش‌آفريني زنان دين‌مدار و شايسته در بسياري از نقش‌هاي اجتماعي فراهم گرديد و مبناي اين حضور را شركت گسترده و فعال زنان مسلمان در جريان انقلاب و رهنمودهاي امام خميني(ره) و مقام معظم رهبري مي‌توان جست‌وجو كرد. اما از اين بين، نقش زنان در ماهيت انتظامي و انجام وظايف مربوط به اين حوزه همچنان خالي بود. ولي با وجود ضرورت‌هاي موجود در سال۱۳۷۷ پس از تصويب اصلاحيه‌ی مربوط به قانون و مقررات استخدامي نيروي انتظامي توسط مجلس شوراي اسلامي و تصويب ستاد كل نيروهاي مسلح، اين سازمان مجاز به استخدام زنان در مشاغل انتظامي گرديد.

بر همين اساس در سال ١٣٧٨ مجتمع آموزش عالي(خواهران) كوثر در تابعيت دانشگاه علوم انتظامي، به منظور تربيت نيروي مجرب و كارآزموده از بين دختران مؤمن و متعهد، تأسيس و با پذيرش دانشجو شروع به كار نمود.

شرايط پذيرش پليس زن :

از بين شركت‌كنندگان در آزمون سراسري دانشگاه‌ها افرادي كه تمايل به انتخاب رشته علوم انتظامي در مقاطع كارداني و يا كارشناسي را داشته باشد با انتخاب كد مربوط و با اتخاذ رتبه‌ی علمي در كنكور، به ميزان سه برابر ظرفيت پذيرش شده و از بين آنان تعداد نفرات مورد نياز كه شرايط ذيل را دارا باشند انتخاب مي‌گردند:

۱- مسلمان و متعهد به موازين شرعي و اسلامي.

۲- ايراني و پايبند به قوانين و مقررات جمهوري اسلامي.

۳- برخورداري از سلامت جسمي و رواني.

٤- دارا بودن حداقل قد ١٦٣ سانتي‌متر.

٥- دارا بودن حداقل ١٨ و حداكثر ٢٥ سال سن.

۶- دارا بودن حداقل معدل كتبي ديپلم ۱۵

مدت دوره:

طول دوره آموزشي براي دانشجويان كارشناسي ٤ سال و كارداني ٢ سال مي‌باشد. لازم به ذكر است كه دوره به صورت شبانه‌روزي بوده و خوابگاه و ساير امكانات رفاهي در اختيار پذيرفته‌شدگان قرار مي‌گيرد.

واحدهاي درسي دانشگاه افسری ارتش :

دانشجويان دانشگاه علوم انتظامی (كليه گرايش‌ها) برای اخذ مدرک كارشناسی بايستی حداقل ۱۶۰ واحد شامل دروس نظامی تخصصی و رزمی را بگذرانند.

به دانشجويان رشته‌ی علوم انتظامي، علاوه بر دروس مصوب وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، دروس تخصصي و ورزش‌هاي رزمي و تخصصي نيز به منظور تقويت قواي جسماني و كسب مهارت‌هاي لازم در ورزش‌هاي رزمي و دفاع شخصي تحت سه عنوان ورزش رزمي تكواندو، كاراته و جودو ارائه مي‌گردد.

دانشجويان پس از گذراندن دروس آموزش مقدماتي، عمومي، پايه و اصلي طي ٤ نيم سال با ورود به يكي از گرايش‌ها دروس تخصصي همان گرايش را مي‌گذرانند.

هم‌چنين پس از گذراندن ١٠ واحد فوق برنامه، درسي تحت عنوان آموزش مقدماتي كه آشنايي با قوانين و مقررات و آيين‌نامه‌هاي معمول و جاري در زندگي مقدس سربازي است با اخذ سردوشي نائل خواهد آمد.

دوره‌هاي تخصصي و نوع به‌كارگيري:

دانشجويان پس از طي موفقيت‌آميز چهار نيم سال تحصيلي برابر شرايط و ضوابط و با توجه به علاقه مندي و ميزان معدل تحصيلي و نياز سازمان در يكي از گرايش‌هاي انتظامي، كشف جرائم، راهنمايي و رانندگي، اطلاعات، اداري و مخابرات به صورت تخصصي ادامه تحصيل خواهند داد و مجموعاً پس از هفت نيم‌سال تحصيلي موفق به اخذ مدرك ليسانس علوم انتظامي شده و برابر ضوابط و نياز سازماني در يكي از يگان‌هاي تابعه مشغول به كار خواهند شد.

115 دیدگاه در“معرفی دانشگاه علوم انتظامی ناجا ( دانشکده افسری )

 • ۱۳۹۵-۰۳-۰۴ در۲۰:۵۷
  پیوند یکتا

  دوست دارم برم این دانشگاه واقعا
  بچه ها برام دعا کنید

  پاسخ
  • ۱۳۹۵-۰۳-۰۴ در۲۱:۰۲
   پیوند یکتا

   دانشگاه خوبیه تلاش کن انشالله دانشگاه علوم انتظامی ناجا راحت قبول میشی .
   فقط تلاش

   پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۴-۰۷ در۱۶:۳۰
  پیوند یکتا

  سلام بایدرتبه ی کنکورمون چقدباشه تامجازبشیم؟

  پاسخ
  • ۱۳۹۵-۰۴-۱۰ در۱۸:۲۴
   پیوند یکتا

   بستگی به نوع رشته و مسائل مرتبط داره .

   پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۴-۱۹ در۲۰:۳۵
  پیوند یکتا

  هیچ راهی نداره برای رشته های کاردانش ک برن دانشگاه علوم نظامی

  پاسخ
  • ۱۳۹۵-۰۴-۲۰ در۱۷:۳۶
   پیوند یکتا

   سلام
   دانشگاه علوم انتظامی امین هست یه زمانی پذیرش خواهران داشت اگه اشتباه نکنم .
   اگر دقیقا اطلاعات میخوایید در طی مطلبی در سایت انشالله توضیح خواهم داد در رابطه باهاش

   پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۴-۲۸ در۱۹:۵۴
  پیوند یکتا

  ناجا = نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران
  نه ارتش

  پاسخ
  • ۱۳۹۵-۰۵-۰۳ در۱۰:۳۹
   پیوند یکتا

   والا ما هم همینو گفتیم !
   پاراگراف دوم متن رو بخونید :
   دانشگاه علوم انتظامی ناجا یکی از مهم‌ترین واحدهای نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، جهت جذب و به‌کارگیری جوانان شایسته و تربیت و آموزش آنان به شمار می‌آید.

   با سپاس 🙂

   پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۵-۱۱ در۱۰:۳۴
  پیوند یکتا

  سلام بنده رشتم انسانی هست وخیلی علاقه دارم برم دانشگاه نیرو انتظامی می خواستم بدونم چندتا دانشگاه علوم انتظامی توی کشور هست و چه مزایا وچه شرایطی می خواد حقوقش چه طور هست یادتون نره که من می خوام برم دانشگاه افسری پلیس نه ارتش وسپاه

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۵-۱۲ در۲۲:۰۶
  پیوند یکتا

  سلام من خیلی ب این رشتهممه دارم و اینکه الان ترم دوم مهندسی هستم میشه راهنماییم کنین ک چطوری میتونم ب این دانشگاه برم یعنی دوباره باید کنکور بدم؟یا راه دیگه ایم هست؟؟

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۵-۱۷ در۱۱:۴۵
  پیوند یکتا

  سلام
  من اگر انتخاب رشتمو نقشه کشی بزنم امکان رفتن به دانشگاه علوم انتظامی هست ؟

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۵-۲۱ در۲۱:۲۶
  پیوند یکتا

  ایولله …. به این میگن اطلاعات کامل… ممنون

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۵-۲۶ در۱۰:۱۴
  پیوند یکتا

  سلام من رشتم تجربیه می خام برم دانشگاه نیرو انتظامی شرایطش چیه

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۵-۲۶ در۱۱:۲۱
  پیوند یکتا

  سلام میخاستم بدونم با چه رتبه میشه تو دانشگاه علوم انتظامی قبول شد؟….. بعد اینکه من بابان نظامی تاثیری داره؟ ممنون

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۶-۰۱ در۰۸:۴۹
  پیوند یکتا

  اقا من دیپلم فنی دارم میخوام ببینم اگر پیشدانشگاهی تجربیو پاس کنم میتونم برم دانشکده افسری

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۶-۰۶ در۱۵:۰۱
  پیوند یکتا

  سلام..میخواستم ببینم با رتبه ی ۱۶۰۰۰میشه قبول شد..

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۶-۰۶ در۱۵:۰۲
  پیوند یکتا

  سلام..میخواستم ببینم با رتبه ی ۱۶۰۰۰میشه قبول شد..
  البته رشته ی علوم انسانی هستم

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۶-۱۳ در۱۸:۰۸
  پیوند یکتا

  معدلم دیپلمم ۱۲/۷۹ هست و چقدر رتبه کنکور باید باشه تا وارد دانشگاه افسری انتظامی بشم؟

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۶-۱۶ در۰۰:۳۴
  پیوند یکتا

  سلام خواهش میکنم کمکم کنید.
  من متولد ۷۳/۹/۳ هستم. دیپلم ریاضی دارم. الان دانشجو کارشناسی مکانیک هم هستم ولی۶۰ واحد پاس کردم تا الان. شدیدا دلم میخوام وارد نظام بشم؛ ارتش یا نیروی انتظامی. نمیدونم باید چیکار کنم! کجا برم! اصلا میتونم یا نه! اگه بشه همین الان انصراف میدم. بعد رزمی هم کار کردم مقام کشوری دارم.
  خواهش میکنم کمکم کنید.

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۷-۱۹ در۱۹:۳۰
  پیوند یکتا

  سلام
  من متولد ۱۳۷۸هستم.
  رشتم انسانیه و الانم پیش دانشگاهی میخونم.
  ومیخوام زودتراز کنکور ثبت نام کنم میشه؟چون یه جا خوندم که نوشته بود گواهی اشتغال به تحصیلم قبول میکنن.
  میخوام دانشگاه تهران قبول شم .باید چیکار کنم؟و اینکه کارت فعال بسیجم دارم تاثیر داره؟

  پاسخ
  • ۱۳۹۵-۰۷-۲۴ در۰۸:۳۹
   پیوند یکتا

   شما میتونید کنکور‌آزمایشی شرکت کنید و نتیجه ی اون هیچ تاثیری برای شما نداره و فقط شما یک کنکور دادید ! و بس !

   پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۷-۲۴ در۱۰:۲۵
  پیوند یکتا

  سلام..من رتبم تو کنکور سراسری ۱۹۰۰۰شده میخاستم بدونم که دانشگاه امین پذیرش میشم یا ن؟لدفا حواب بدین

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۸-۰۱ در۱۲:۵۹
  پیوند یکتا

  سلام.خسته نباشید.من رشتم انسانی.بسیج فعال هم هستم.گواهینامه هم دارم رتبه ی کنکورمم۱۴هزار شده معدل کتبیم ۱۳/۹۷شده.تو انتخاب رشته هم قبول شدم.احتمال داره قبولم کنن؟

  پاسخ
  • ۱۳۹۵-۰۸-۱۲ در۱۰:۴۶
   پیوند یکتا

   بسیج فعال و گواهینامه و اینا به چه درد میخوره آخه ؟!‌‌ 🙂
   شما باید علم کافی داشته باشید بسیجی فعال و هزارتا پوئن مثبت دیگه بعدا تو مصاحبه مهمه ٬ شما خان اول رو رد کن بعد بگو من شمشیرم تیز تره !
   موفق باشید

   پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۸-۰۹ در۱۵:۳۸
  پیوند یکتا

  سلام یک روز از مهلت ثبت نام رد شده منو قبول میکنن یا نه

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۸-۱۱ در۱۷:۵۹
  پیوند یکتا

  سلام ببخشیدمیشه بگیدازکل کشورچندنفر میخان و سهمیه استان خراسان جنوبی چندتااست؟خواهشاحوابمو بدیدممنون یاعلی

  پاسخ
  • ۱۳۹۵-۰۸-۱۲ در۱۰:۳۷
   پیوند یکتا

   سلام دوست عزیز .
   تعداد افرادی که برای این دانشگاه میخواهند هر ساله متغیر هست و ربطی نداره شما کدوم شهر هستید ! رقابت کشوری هست
   شاید از شهر شما امسال همه ی ظرفیت رو قبول بشوند !
   هر کسی تلاش کنه قبول میشه

   پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۸-۲۰ در۰۸:۴۶
  پیوند یکتا

  سلام خدا قوت من رشته ام تجربی معدل دیپلمم ۱۸٫۸۳ خیلی برای ورود ب دانشگاه علوم انتظامی مشتاقم و از دوران دبیرستان هدفم بوده ولی متاسفانه پارسال ک کنکور دادم پذیرش برا خانم ها نداشت در حال حاضر طلبه ام ایا راهی برای ورود وجود داره??اطلاع دارید کدوم دانشگاه علوم انتظامی از خانم ها پذیرش میکنن??

  پاسخ
  • ۱۳۹۵-۰۹-۰۱ در۱۳:۱۳
   پیوند یکتا

   با سلام .
   بله با دنبال کردن مطالب سایت مرتبط با دانشگاه علوم انتظامی میتونید خیلی راحت اخبارش رو دنبال کرده و مجدد در آزمون ورودی اش شرکت کرده و به حول قوه الهی قبول بشید .

   پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۸-۲۴ در۲۱:۴۵
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید
  من هر سایتی رو پیگیری میکنم فقط پذیرش اقایون برای دانشکده افسری هست ن خانوما!
  میشه بگید پس ما باید چکار کنیم تا قبول شیم؟
  تاریخ ازمون کیه؟

  پاسخ
  • ۱۳۹۵-۰۹-۰۱ در۱۳:۲۶
   پیوند یکتا

   سلام .
   برای این موضوع پیگیر خواهم بود و طی مقاله ای در سایت پاسخ سوال شما بزرگواران را به صورت قطعی خواهم داد . لطفا پیگیر سایت باشید .

   پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۸-۲۶ در۰۹:۵۸
  پیوند یکتا

  سلام من متولد ۷۳هستم متاهل بچه ندارم دیپلم کارودانش رشته کامپیوتردارم بسیارعلاقه شدیدبه نظام دارم قدم۱۶۴ دوتا از برادرام هم تو نظام هستن یکیش سرگرده اونیکیش محافظ میخواستم بدونم میتونم تو کنکورسراسری شرکت کنم خواهش میکنم جوابمو بدید معدلمم ۱۶ هس

  پاسخ
  • ۱۳۹۵-۰۹-۰۱ در۱۳:۳۵
   پیوند یکتا

   سلام بله میتونید در کنکورسراسری شرکت کنید !!
   شرکت در کنکور سراسری نیاز به قد و برادران نظامی نداره ها !
   شما فقط نیازمند علم کافی در شرکت در آزمون و قبولی هستید ٬ الباقی موارد که مصاحبه و غیره هستش مورد نیاز قرار میگیره .
   موفق باشید .

   پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۸-۲۶ در۱۰:۰۷
  پیوند یکتا

  سلام من متاهل هستم ۲۱سالمه بچه ام ندارم قدم۱۶۴ رشتم کارودانش دیپلم کامپیوتر هست دوتا از برادرام هم درنظام هستن بسیارعلاقه به نیروی انتظامی دارم میتونم کنکورشرکت کنم

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۸-۲۶ در۱۱:۵۹
  پیوند یکتا

  سلام دوست عزیز من الان دانشجو رشته حقوق هستم در مقطع کاردانی بعد از گرفتن مدرکم میتونم دانشگاه افسری نیروی انتظامی برم یا نه؟خواهشا اگه میشه مختصر توضیح بدین.ممنون میشم خیلی واسم مهمه.

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۹-۰۳ در۱۸:۲۲
  پیوند یکتا

  سلام رشته علوم انسانی باید کنکور رتبمون چن بیاد تا بتونیم انشگاه افسری قبول بشیم .. ممنون اگ جواب صریحی رو بدین
  با تشکر

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۹-۰۸ در۱۹:۱۹
  پیوند یکتا

  سلام من خانمم و پیش دانشگاهی تجربیم معدل کتبی نهایی ۱۲ و خورده ای و معدل کل هم ۱۵ و نیم.بسیجی فعال. اما قدم کوتاهه امکان قبولیم وجود داره یا نه لطفا جواب بدید ؟

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۹-۰۹ در۰۹:۲۹
  پیوند یکتا

  ا میتونید کنکور‌آزمایشی شرکت کنید و نتیجه ی اون هیچ تاثیری برای شما نداره و فقط شما یک کنکور دادید ! و بس !

  سلام یکم درمورد کنکور آزمایشی توضیح بدید ممنون میشم تشکر.
  ۳تجربی هستم.

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۹-۱۱ در۱۶:۴۴
  پیوند یکتا

  سلام ادمین جان . لطفا من رو راهنمایی کنید . آیا کارت ایثارگری پدر تاثیری در ورود به دانشگاه داره ؟ و تاثیرش چطوره ؟ درسته انتخاب رسته دست خودمون هست ؟ من قدم ۱۸۰ و وزنم ۶۷ هست هیچ مشکلی ندارم آیا میتونم قبول بشم ؟ امسال هم کنکور میدم ….. در ضمن یک سوال خیلی مهم که ظرفیت پذیرش برای دانشگاه علوم انتظامی امین در کنکور سال ۹۶ چقدر هست ؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم جواب بنده رو بدید . تشکر

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۹-۱۳ در۱۰:۱۸
  پیوند یکتا

  سلام من ۲۵ سالمه لیسانس حسابداری دارم میخوام ببینم چجوری میتونم وارد نیرو انتظامی اونم قسمت غملیاتیش نه اداریش بشم ؟

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۹-۱۳ در۱۰:۵۵
  پیوند یکتا

  سلام رشته های فنی ام امکان داره ک شرکت کنن تو کنکور؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۹-۱۹ در۰۷:۵۵
  پیوند یکتا

  سلام .برای ورود به دانشگاه علوم انتظامی امین باید رتبه چند باشه تا بری؟؟؟؟

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۹-۲۷ در۱۰:۳۱
  پیوند یکتا

  باسلام
  من فوق لیسانس هستم و۲۴ سال هم سنم هست چگونه من میتونم برم دانشگاه نیروی انتظامی؟

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۰۹-۲۸ در۱۱:۰۲
  پیوند یکتا

  سلام من الان دیپلم کامپیتر(کاردانش)هستم میخوام کنکور سراسری بدم باید چجوری وارد دانشگاه بشم؟
  ایا از کنکور باید قبول بشم
  خواهش میکنم راهنمایی کنید

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۱۰-۱۹ در۱۰:۲۹
  پیوند یکتا

  دانشگاه افسری امسال واسه خانوما پذیرش داره؟پارسال نداشت من مجبور شدم که پشت کنکور بمونم😢بعد ثبت نامش با کنکور سراسریه؟ لطفا جوابمو بدین

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۱۰-۲۹ در۱۲:۰۳
  پیوند یکتا

  سلام با رشته فنی حرفه ای میشه رفت به دانشکده افسری یا نه؟لطفا جواب بدین

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۱۰-۲۹ در۱۲:۰۵
  پیوند یکتا

  سلام ببخشین خواستم بدونم با رشته فنی حرفه ای میشه به دانشکده افسری رفت؟

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۱۱-۰۴ در۱۵:۲۶
  پیوند یکتا

  ارتش دانشگاه امام علی و….. داره امین برا ناجاس

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۱۱-۱۵ در۲۰:۱۲
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید با رشته کامپیوتر برای رشته عملیات ویژه دانشجو می پذیرن

  پاسخ
 • ۱۳۹۵-۱۱-۲۸ در۱۷:۵۸
  پیوند یکتا

  سلام و خسته نباشید ببخشید من لیسانس سخت افزار دارم
  سربازی ثبت نام کرده بودم ک محل اموزشیم شهید چمران کرج بود بعد محل یگان تقسیم کردند که بهم گفتند افتادی دانشگاه علوم انتظامی تهران
  میخواستم بدونم یگان خدمتی من تو دانشگاه هست یا چحوریه اطلاعات میخواستم ممنون میشم

  پاسخ
  • ۱۳۹۵-۱۲-۰۴ در۱۲:۰۳
   پیوند یکتا

   بله یگان خدمتی شما دانشگاه علوم انتظامی هست اما امکان داره در بخشهای مختلف دانشگاه خدمت کنید

   پاسخ
 • ۱۳۹۵-۱۲-۰۵ در۱۳:۰۷
  پیوند یکتا

  سلام واسه دانشگاه امین رتبه چند میخواد رشتمم ریاضیه منطقه ۳ هستم

  پاسخ
  • ۱۳۹۵-۱۲-۱۷ در۰۷:۵۱
   پیوند یکتا

   از آنجایی که دانشگاه کلا ۱۰۰ ورودی داره و موارد خاصی هم در ورودی مثل قد و وزن و … تاثیر بسیاری داره اهمیت رتبه چندان مطرح نیست ولی حداقل رتبه مورد نیاز ۱۵ هزار هست !‌

   پاسخ
 • ۱۳۹۵-۱۲-۰۷ در۰۸:۱۷
  پیوند یکتا

  من امسال باید تایین رشته کنم برای وارد شدن به دانشگاه افسری(نیرو انتظامی)باید چه رشته ای ور دارم لطفا کمک کنید

  پاسخ
 • ۱۳۹۶-۰۱-۰۲ در۱۱:۳۳
  پیوند یکتا

  سلام میخواستم بدونم بعد از اینکه ارد نیروی انتظامی شدم میتونم به نوان پزشک هم در بیمارستان نیروی انتظامی حضور داشته باشم.

  پاسخ
 • ۱۳۹۶-۰۲-۰۳ در۰۹:۴۰
  پیوند یکتا

  سلام.اگه کسی قبلا سیگار میکشیده تو معاینه میفهمند؟؟؟

  پاسخ
 • ۱۳۹۶-۰۲-۰۷ در۰۸:۴۵
  پیوند یکتا

  سلام .بنده متولد ۷۷ و ۱۸۷ قدم هست و ۷۵ کیلو وزن و دان دو دفاع شخصی دارم و پلیس افتخاری و سه سال بسیج فعال .۱۵ تیر ۹۶کنکور سراسری دارم دانشگاه امین رو انتخاب کردم تو ثبت نام اولیه و معدل دیپلمم ۱۳/۹۰ و پیش دانشگاهیم ۱۵ هستش رشته ریاضی .میخاستم بدونم حدود چه رتبه ای باید داشته باشیم برا قبولی دانشگاه امین و اینکه بنده در کنکور دروس عمومی رو ۳۰ درصد بزنم قبول میشم و اینکه امسال چند نفر میگیره و سال قبل چند نفر پذیرش داشته ؟ ممنون .دعاتون میکنم جوابمو بدید

  پاسخ
 • ۱۳۹۶-۰۲-۰۷ در۲۳:۱۴
  پیوند یکتا

  سلام ادمین من متولد ۷۷ هستم رشته ریاضی با معدل دیپلم ۱۳/۸۷و معدل پیش دانشگاهی ۱۵ و ۱۵تیر ۹۶ کنکور سراسری دارم و دان دو دفاع شخصی و پلیس افتخاری و با ۳سال فعالی بسیج و قد ۱۸۶ و وزن ۷۵ .توی ثبت نام اولیه کنکور امین رو انتخاب کردم ولی
  میخاستم بدونم اگر که برا کنکور درسای عمومی رو ۳۰درصد بزنم میتونم دانشگاه امین قبول شم ؟ و اینکه حدودای چه رتبه ای میخاد ؟
  خدا خیرتون بده

  پاسخ
 • ۱۳۹۶-۰۲-۱۵ در۱۶:۱۴
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید
  من دیپلمم از فنی و حرفه ای گرفتم الان ترم یک دانشگاه آزادم.
  چطوری میتونم برم دانشگاه آزاد افسری ناجا لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
 • ۱۳۹۶-۰۲-۱۸ در۰۶:۴۷
  پیوند یکتا

  سلام تنهاراه استخدام دانشگاه افسری ازطریق کنکوراست یاجداهم نیرومیگیرن

  پاسخ
  • ۱۳۹۶-۰۲-۲۲ در۰۸:۰۶
   پیوند یکتا

   تقریبا ۹۹٪ راه ورود به دانشگاه افسری کنکورهست ولاغیر !
   اون ۱٪ هم افراد خاص هستند که شرایطی خاص دارند

   پاسخ
 • ۱۳۹۶-۰۲-۲۸ در۰۳:۲۸
  پیوند یکتا

  سلام من تو کنکور گزینه دانشکده افسری رو نزدم ایا میشه بعد از کنکور با اعلام نتایج دانشگاه افسری رو انتخاب کنم ؟

  پاسخ
 • ۱۳۹۶-۰۲-۳۱ در۱۱:۴۰
  پیوند یکتا

  سلام من دختری ۱۸ ساله هستم دارای دیپلم تجربی از نظر قد و وزن مشکلی ندارم فقط از نظر چشم عینکی هستم اما دیدم خوبه ایا مردود میشم؟ و برای کنکور چه رتبه ای نیاز هست؟و ایا برای سال ۹۶ نیروی زن استخدام میکنند؟

  پاسخ
 • ۱۳۹۶-۰۳-۱۲ در۱۴:۴۳
  پیوند یکتا

  سلام یه سوال داشتم اگه زانوهات مشکل داشته باشه رد میکنن؟؟

  پاسخ
 • ۱۳۹۶-۰۳-۱۶ در۰۹:۵۳
  پیوند یکتا

  سلام من امسال داوطلب کنکورتجربی ام همه ی شرایط ورود به دانشگاه امین رو دارم در دفترچه ثبت نام‌هم دانشگاه امین رو علامت زدم فقط نمیدونم چه رتبه ی برای ورود به دانشگاه لازمه میشه در این مورد راهنمایی کنید ؟

  پاسخ
 • ۱۳۹۶-۰۳-۲۵ در۱۲:۳۳
  پیوند یکتا

  سلام من باید برای سال آینده انتخاب رشته کنم باید چه رشته ای رو انتخاب کنم.
  اگر قدم ۱۶۰ باشه مشکلی داره.
  ممنون می شم که جواب منو بدید.

  پاسخ
 • ۱۳۹۶-۰۴-۱۹ در۱۷:۱۹
  پیوند یکتا

  امتیاز پلیس افتخاری برای استخدام این دانشگاه چقدر هست؟؟؟

  پاسخ
  • ۱۳۹۶-۰۵-۱۶ در۱۶:۲۸
   پیوند یکتا

   دقیقا در جریان نیستم ٬ شما با اطلاعات دانشکده تماس بگیرید بنظرم
   فکر میکنم حدودا ۲۰٪ (چیزهایی که یادم هست 🙂 )

   پاسخ
 • ۱۳۹۶-۰۵-۰۲ در۱۸:۱۰
  پیوند یکتا

  سلام.داوطلبانی که دردانشگاه (علوم انتظامی)قبول میشن باید چندم به دانشگاه مرجعه کنند .وهرسال شروع تحصیل چندم میفته……

  پاسخ
  • ۱۳۹۶-۰۵-۰۸ در۱۳:۲۵
   پیوند یکتا

   پس از قبولی از طریق خود دانشگاه به شما پیامک داده میشه و هم اینکه در سایت سازمان ناجا(دانشکده) درج میشه

   پاسخ
 • ۱۳۹۶-۰۵-۰۷ در۲۱:۲۰
  پیوند یکتا

  سلام من امسال کنکور دادم واسه ثبت نام کنکور فقط دانشگاه دولتی و پیام نور رو زدم الان بعد از اعلام نتایج کنکور میشه وارد دانشگاه افسری بانوان بشم ؟؟؟؟

  پاسخ
 • ۱۳۹۶-۰۵-۱۱ در۰۱:۵۹
  پیوند یکتا

  دازهرانشگاه نظامی امین تو کدوم استانه؟

  پاسخ
 • ۱۳۹۶-۰۵-۱۴ در۱۳:۴۹
  پیوند یکتا

  سلام ادمین خسته نباشی . پذیرش امسال دانشکده چند نفره؟

  پاسخ
 • ۱۳۹۶-۰۵-۱۴ در۱۴:۴۰
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید میخواستم بدونم امسال پذیرش خانوم هم دارن؟؟؟؟

  پاسخ
 • ۱۳۹۶-۰۵-۱۴ در۱۴:۴۱
  پیوند یکتا

  ممنون میشم زودتر جواب بدین.فردا انتخاب رشتس

  پاسخ
 • ۱۳۹۶-۰۵-۱۶ در۰۸:۵۹
  پیوند یکتا

  واسه پذیرش تو این دانشگاه باید موقع انتخاب رشته چه رشته ای رو انتخاب کنیم؟؟

  پاسخ
  • ۱۳۹۶-۰۵-۱۶ در۱۶:۳۵
   پیوند یکتا

   ۸ رشته است که میتونید انتخاب کنید :
   ۱)رشته‌های عمومی نیروی زمینی
   شامل: مدیریت اموردفاعی، مهندسی نگهداری وتعمیر بالگرد، مهندسی عمران
   ۲) رشته‌های عمومی قرارگاه پدافند هوایی
   شامل: مهندسی برق(الکترونیک، مخابرات، جنگال)، کنترل شکاری، کنترل هوایی عملیات موشکی، کنترل هوایی اطلاعات عملیات، مهندسی مکانیک (نگهداری وتعمیر سامانه های دفاعی هوایی)، مهندسی رایانه(نرم افزار)، مهندسی عمران(دفاعی، استحکامات)، مدیریت امور دفاعی، پهباد
   ۳)رشته‌های عمومی نیروی هوایی
   شامل: مهندسی برق(الکترونیک، مخابرات، جنگال)، مهندسی هوافضا، مهندسی نگهداری و تعمیر هواپیما، مهندسی رایانه(نرم افزار)، مدیریت اموردفاعی
   ۴)رشته‌های عمومی نیروی دریایی
   شامل: مهندسی عرشه، مهندسی کشتی، مهندسی برق(الکترونیک، مخابرات)، مدیریت وکمیسر دریایی، تفنگدار دریایی
   ۵)حفاظت اطلاعات و جنگ الکترونیک
   ۶)خلبانی بالگرد
   ۷)خلبانی هواپیما، پهباد
   ۸)رشته تربیت مربی عقیدتی سیاسی

   پاسخ
 • ۱۳۹۶-۰۵-۱۶ در۱۷:۳۷
  پیوند یکتا

  اگه دانشگاه روزانه (سراسری) غیرمجاز باشه این دانشگاه پذیرش میشه؟؟

  پاسخ
 • ۱۳۹۶-۰۵-۱۷ در۱۰:۰۶
  پیوند یکتا

  سلام دوستان من علاقه زیادی به دانشگاه افسری دارم میخام دانشگاه افسری بیام اما رتبم تو کنکور ۲۴هزار شده آیا منو پذیرش میکنن یا نه رشته ام هم علوم انسانیه
  ممنون ميشم زود جواب بدین….

  پاسخ
 • ۱۳۹۶-۰۵-۱۷ در۱۳:۴۰
  پیوند یکتا

  سلام من هیجده سالم هنوز تموم نشده ولی کنکورمو دادم
  میخواستم بدونم رشته ی تجربی چه رتبه ای میخواد؟
  هیجده تموم نباشه هم میگیرن؟

  پاسخ
 • ۱۳۹۶-۰۵-۱۷ در۱۷:۵۳
  پیوند یکتا

  سلام.من دیپلم فنی دارم و ترم اول دانشگاه سراسری را تمام کرده ام,برای استخدام در دانشگاه افسری ارتش و نیروی انتظامی حتما باید دیپلم نظری هم داشته باشم؟؟لطفا مرا شفاف و دقیق راهنمایی فرمایید.

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *