آغاز ثبت نام دبیرستان های شاهد از تیرماه ۹۵

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش ازآغاز ثبت نام در دبیرستان‌های شاهد از اول تیرماه خبرداد و گفت: دانش آموزان متوسطه اول و دوم تا ۱۵روز ادامه دارد.

محمدحسین کفراشی در گفت‌وگو با خبرنگار «آموزش و پرورش» ایسنا،‌ با اشاره به اینکه سامانه اینترنتی “سجا” به منظور ثبت نام متقاضیان ورود به مدارس شاهد درنظر گرفته شده است گفت:  اکنون در فصل ثبت نام قرار داریم و ثبت نام دانش آموزان ابتدایی از اول خرداد آغاز و به مدت ۱۵ روز ادامه داشت. ثبت نام  دانش‌آموزان دوره متوسطه اول و دوم در سامانه اینترنتی سجا نیز از هفته آینده اول تیرماه آغاز می‌شود و تا ۱۵ روز بعد ادامه خواهد داشت.

وی افزود:  معمولا مدارس پس از ثبت‌نام، بررسی و تطبیق مدارک ارائه شده در سامانه سجا را انجام می‌دهند. تا پایان تیرماه نتایج نهایی ثبت نام متوسطه اول و دومنیز اعلام و در نهایت پس از طی مراحل مربوط تا اول مرداد ثبت نام‌ قطعی انجام می‌شود.

شهریه مدارس شاهد در سال ۹۵

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه شهریه مدارس شاهد در مقطع ابتدایی ۳۵۰ تا ۵۳۰ هزار تومان است اظهار کرد: شهریه دوره اول متوسطه مدارس شاهد ۴۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان و شهریه دوره دوم متوسطه ۴۸۰ تا ۷۸۰ هزار تومان تعیین و به تصویب رسید.

کفراشی افزود: البته تخفیف شهریه ۴۰ درصدی برای جانبازان ۲۵ تا ۵۰ درصد و تخفیف شهریه ۲۰ درصدی برای جانبازان زیر ۲۵ درصد خواهیم داشت و بنیاد شهید نیز برای جانبازان ۷۰ درصد به بالا  فرزندان شهدا تا ۷۵ درصد هزینه‌ها را تقبل می‌کند.

 

یک دیدگاه در “آغاز ثبت نام دبیرستان های شاهد از تیرماه ۹۵

  • ۱۳۹۵-۰۴-۰۴ در۰۹:۲۳
    پیوند یکتا

    سلام ببخشید سوال داشتم که من در سایت ثبت نام کردم و صفحه سایت را چاپ هم کردم . دو روز بعد دوباره با شماره ملی و شماره سریال وارد سایت شدم ولی تغییری ایجاد نکردم و فقط دیدم ایا ان ثبت نام قبلی ام حذف شد. خواهش میکنم پاسخ بدهید . ممنون

    پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *