برخی مدارس برای روشن کردن سیستم گرمایشی شرط گذاشتند‌ !

برخی از مدارس در این روزهای سرد پاییزی ٬ زمستانی برای روشن کردن بخاری های مدرسه و گرما بخشیدن به کلاس های درسی از دانش آموزان در خصوص این مورد تقاضای پول کردند ! به این بهانه که بودجه ی مدرسه کافی نیست و مسئولین مدرسه از پرداخت هزینه ی گاز عاجزند !

این موضوع باعث شد که سخنگوی آموزش و پرورش تهران واکنش نشان دهد و توضیحات کامل به شرح ذیل میباشد :

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به اینکه مدارس نمی‌توانند روشن کردن سیستم گرمایشی را به دریافت پول از خانواده‌‌ها مشروط کنند، گفت:‌خانواده‌ها این مشکلات را به شماره ۸۸۹۶۴۰۰۶ اطلاع دهند.
مسعود ثقفی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این پرسش که خانواده‌ها از شرط برخی مدارس برای روشن کردن سرویس گرمایشی به ازای دریافت پول از خانواده‌ها برای پرداخت قبوض گاز خبر می‌دهند، اظهار داشت:‌ تا کنون چنین موضوعی به ما گزارش نشده است.
وی با تأکید بر اینکه هیچ یک از مدارس اجازه ندارند، روشن کردن سرویس گرمایشی را به دریافت پول از خانواده‌ها منوط کنند، گفت:‌ خانواده‌‌ها اگر با چنین موردی مواجه شدند آن را به واحدهای ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش منطقه خود یا شماره تماس ۸۸۹۶۴۰۰۶ اطلاع دهند.
سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران عنوان کرد: برخی مدارس اعلام می‌کنند که طبق بخشنامه تا ۱۵ آذر باید سیستم گرمایشی مدارس خاموش باشد اما چنین بخشنامه‌ای وجود ندارد و این ادعا صحیح نیست.
ثقفی گفت: اگر مدرسه‌ای برای پرداخت قبوض گاز با مشکل مواجه است به آموزش و پرورش شهر تهران اطلاع دهد تا مشکل آنها را رفع کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *