اسامی نفرات برتر کنکور سراسری ۹۵

 

اسامی نفرات برتر کنکور سراسری هر ساله زودتر از بقیه موارد در این حیطه اعلام میشود . نفرات برتر تمامی رشته ها به صورت تلویزیونی از شبکه های مختلف و اخبار صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران پخش خواهد شد . قبل از آن نیز سازمان سنجش اسامی نفرات برتر کنکور را بر روی سایت خود سنجش . او آرجی اعلام خواهد کرد .

نفرات برتر کنکور تجربی ( ۹۵ )

نفرات برتر کنکور تجربی اکثرا افرادی هستند که به دانشگاه های خارج کشور دعوت میشوند و امید این است که در همین مرز و بوم بمانند و به کشور خود خدمت کنند . نفرات برتر رشته تجربی در کنکور ۹۵ میبایست بسیار مستعد باشند و مسیری که طی میکردند را ادامه دهند زیرا قبولی تنها در دانشگاه و رتبه ی برتر شدن یکطرف ماجراست و بعد آن درخشش دردانشگاه و مهمتر از همه خدمت به ایران عزیز است که شما بزرگواران را برتر خواهد کرد .

نفرات برترکنکور تجربی ۹۵

نفرات برترکنکور تجربی ۹۵

نفرات برتر کنکور ریاضی‌ ( ۹۵ )

نفرات برتر رشته ی ریاضی به شدت علاقه به رشته ی برق و قدرت دارند ٬ رشته ای که شاید اشباء شده باشد . با کمی تحقیق میتوانید رشته هایی که علاقه دارید را شرکت کنید نه رشته ای که اشباء شده باشد و همه ی مثلا رتبه های برتر سال های قبل به آن رفته باشند ! سعی کنید آنچه را دوست دارید انتخاب کنید و به آن رشته عاشقانه عشق بورزید و برای بهبود وضعیت رشته ی خود و افزایش علم در رشته ی مورد علاقه ی خود کمک کنید .

نفرات برتر کنکور ریاضی ۹۵

نفرات برتر کنکور ریاضی ۹۵


نفرات برتر کنکور انسانی امسال‌ ( ۹۵)

کنکور رشته ی انسانی از کنکورهای مورد علاقه ی افراد برای رشته های موضوعات حقوق و روانشناسی و مرتبط با این دسته است . افراد رتبه اول رشته ی انسانی اکثرا حقوق و روانشناسی را انتخاب میکنند و به نظر بهترین انتخاب نیز همین است .

نفرات برترکنکور انسانی ۹۵

نفرات برترکنکور انسانی ۹۵

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *