آیا کنکور آسان است ؟!

یکی از مسائلی که ذهن خیلی از بچه ها رو درگیر خودش میکنه در سال کنکور این هستش که آیا کنکور آسان است یا نه! در واقع بیاید کمی واقع گرایانه به این موضوع نگاه کنیم. اگر منظور از آسان بودن این باشد که هر کسی میتواند در این آزمون به موفقیت برسد بله آسان است. اگر منظور این باشد که تنها رمز موفقیت کنکور تلاش و اراده است بله آسان است. ولی اگر به این معنی باشد که بدون تلاش می شود موفق شد کاملا کنکور سخت است!

برای موفقیت در کنکور سراسری میانبری وجود ندارد این را ما رتبه برتر ها بهتر می دانیم. بعضی ها فکر می کنند کسانی که رتبه برتر شده اند کار های عجیب و خارق العاده انجام دادند یا از اکسیری چیزی استفاده کردند این گروه از افراد با این ذهنیت به دنبال کار های عجیب میرن توی کنکور که معمولا هم هزینه زیادی از لحاظ مالی و زمانی براشون داره.

راز موفقیت در کنکور چیزی به جز خواستن نیست. شما وقتی واقعا “بخواهید” و “اراده کنید” متعاقبا تلاش هم می کنید و وقت هم میذارید در این صورته که حتی اگه امکانات لازم رو هم نداشته باشید به هر قیمتی شده سعی می کنید اون ها رو بدست بیارید. خیلی از کنکوری های موفق کسایی بودند که برای این که هزینه تحصیلشون رو بدست بیارند کار هم میکردند و جای تعجب نیست که این افراد در کنکور موفق میشن نه کسایی که فکر می کنند باید ملیونی خرج کنند و اون هم در راه های عجیب و غریب که اکثرا کلاهبرداری هست.

پس به جای این که کار های خیلی غجیب غریب کنید کافیه که کار های خیلی ساده رو لجوجانه و با اصرار و با اراده و تلاش و از ته قلب انجام بدید. بار دیگر تکرار میکنیم که هیچ میانبر و هیچ راه کوتاهی برای موفقیت در کنکور نیست. موفقیت در کنکور فقط تلاش و اراده میخواد. موفقیت در کنکور خیلی آسان است و دست یافتنی پس از همین امروز شروع کنید و با تلاش هر چه بیشتر درس بخونید.

پس مطمئن باشید که کنکور آسان است .

کنکور آسان است ٬ کنکورآسان است ٬ کنکور آسان است قیمت ٬ کنکور آسان است DVD 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *