آغاز ثبت‌ نام کنکور کاردانی ۹۵ نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای

 

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی از امروز آغاز می‌شود.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی سال ۹۵ از امروز آغاز شده و تا چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ادامه دارد.
وی افزود: پذیرش در برخی از رشته‌های آزمون کاردانی نظام جدید براساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد، علاوه بر آن دفترچه راهنمای آزمون مذکور از ساعت ۲۰ امشب بر روی پایگاه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org  قرار می گیرد.
مشاور عالی سازمان سنجش افزود: کلیه داوطلبان باید در مهلت مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی مذکور مراجعه و با واریز مبلغ ۱۸۰ هزار ریال نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
وی تصریح کرد: داوطلبانی که علاقه‌مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی موسسه‌های آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی نیز هستند، لازم است علاوه بر وجه ثبت نام نسبت به پرداخت ۴۶ هزار ریال دیگر برای اعلام علاقه‌مندی به شرکت در رشته‌های مذکور اقدام کنند
توکلی یادآور شد: اطلاعیه مربوط به ثبت‌نام دوره‌های کاردانی نظام جدید نیز از دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش قرار گرفته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *